Ráj veteránů - inzerce veteránů
Reklama:    Nová auta - Carismo.cz     |     Grily Campingaz     |     Army shop     |     Sportovní vozy     |     Ráj veteránů     |     Vaše reklama zde?

 

 

 

( Váš banner zde? )

logo

Půjčovny dodávek

Vyhledávání
Značka:
Model:
Karoserie:
Rok výroby:   
Výkon [kW]:   
Cena od: do:
Text:
Palivo:
Převodovka:
Pohon kol:
Najeto do:
Kraj:

(Více) (Méně)        

Hlavní menu
+ vložit auto +
Ráj aut
novinky v nabídce
katalog prodejců
rady při koupi
podpořte nás
napište nám
Přihlášení do systému
Login:
Heslo:


( zapomenuté heslo? )

+ registrace +


Partneři
Sportovní vozy - inzerce sportovních aut Ráj veteránů - inzerce veteránůužitečné odkazy
vážné nehody
zábavné hry
software pro prodejce
statistika webu

Právě jste si koupili auto a hledáte povinné ručení srovnání? Stačí si vše srovnat u Porovnej24.cz

Potřebujete porovnat havarijní pojištění? Využijte náš nástroj.

Porovnat mužete také povinné ručení snadno a rychle online.

Nejlevnější povinné ručení od Uspory.cz.

Povinné ručení online


( Vaše reklama zde? )


Články
Zaměřeno na letní kempování: stůl a židle podle představ
Bezdrátová sluchátka aneb handsfree do auta
Autokamera je vhodná pro nadšené cestovatele i řidiče z povolání
další články
Doporučujeme prodejce

JS Autocentrum s.r.o.

MOTOR HOLDING a. s.

VIP CAR s.r.o.


Půjčovny dodávek

Dodávky nejsou zpravidla typem vozů, který bychom potřebovali mít k dispozici každý den a když taková nutnost vyvstane, je obvykle rozumnější si dodávku půjčit než si jí pořizovat. Navíc je v zájmu zachování dobrých vztahů často lepší si ji zapůjčit od specializované půjčovny než od kamaráda. A jak si tedy vybrat správnou půjčovnu? A na co si dát pozor při výběru a při přebírání dodávky?

 

Půjčovny dodávek a podmínky půjčení

 

Pro většinu lidí bude důležitá především cena, technický stav vozidel a povolení, co se kilometrů a území týče. Půjčovny se snaží nalákat své klienty především na nízkou cenu. Některé si ale při převzetí dodatečně přičítají další nečekané poplatky. Zkontrolujte si zda je zadaná cena konečná, jako například u Půjčovny dodávek Praha či u Půjčovny dodávek Brno.

 

Vždy si pečlivě projděte smlouvu, kterou s půjčovnou uzavíráte. Pokud Vám to půjčovna dodávek umožní a smlouvu naleznete na stránkách, přečtěte si ji v klidu domova. Věnujte pozornost i věcem, jako území, na kterém se smíte pohybovat. Některé půjčovny Vás nechají řídit pouze v rámci ČR, Půjčovna dodávek Brno Vám umožní řídit po celé EU. Zjistěte si také, zda mají dodávky dálniční známky, aby nedošlo k nepříjemným překvapením.

 

Výběr dodávky

 

Nejdůležitějším kritériem pro výběr je její účel. Půjčovna dodávek Brno disponuje širokým vozovým parkem. Nabízí se dodávky malé, střední, velké i prodloužené. Při výběru si dejte pozor především na nosnost. Případnou škodu při přetížení dodávky neproplatí žádná pojišťovna.

 

Stejně tak u technického stavu nabízených dodávek nerozhoduje pouze rok výroby, ale především celkový technický stav a pravidelný servis. Zkušení a kvalitní zaměstnanci dokáží udržet vozy v výborném stavu. Půjčujte pouze pokud si můžete vůz nejdříve, alespoň v rámci pujčovny, vyzkoušet. Například Půjčovna dodávek Praha toto umožňuje.

 

Přebírání a odevzdávání

 

Při výběru dodávky hraje hlavní roli kategorie, kterou si zvolíte. Navzdory tomu, že jak půjčovna dodávek Brno, tak i půjčovna dodávek Praha, mají širokou nabídku, auto, které při převzetí dostanete, se bude shodovat s Vámi vybranou kategorií, ale ne vždy s konkrétní značkou.

 

Zcela zásadní je si auto dobře prohlédnout a vyfotit, či případně udělat video. Jakékoli škrábance musí být zanesené do předávacího protokolu a je Vaší povinností si vše pečlivě překontrolovat.

 

Nemálo důležitá je též flexibilita dané půjčovny, co se týče místa a času přebírky. Půjčovna dodávek Brno umožňuje přebrat si vůz na Vámi zvoleném místě v Brně a po dohodě i mimo Brno, a stejně tak se s půjčovnou můžete domluvit na čase a místě jejího odevzdání.

 

Nezapomeňte, že dodávku je vždy potřeba vrátit ve stejném stavu, v jakém jste si jí zapůjčili. A to platí také pro nádrž. Půjčovna dodávek Praha svá vozidla zapůjčuje s plnou nádrží a stejně tak je potřeba je i vrátit.

 

Pojištění půjčoven

 

Půjčovny mají zpravidla své vozy pojištěny, ale vždy je to potřeba překontrolovat a zaměřit se hlavně na podmínky. Půjčovna dodávek Brno vozy pojištěné má, ale v případě nehody se protokol a postup řídí pravidly pojišťovny a pro Vás je proto zásadní je znát před tím, než vyjedete. Důležité se zkontrolovat především, zda se vyžaduje spoluúčast, či zda jsou v pojištění obsaženy čelní sklo a pneumatiky či případně ochrana proti odcizení.

 

Pojišťovny též umožňují připojištění pro zapůjčená vozidla. Běžné je především v rámci cestovního pojištění, především pokud s dodávkou pojedete mimo ČR, tak je toto pojištění rozhodné vhodné zvážit. Myslete též na pojištění odpovědnosti při škodě či újmě na zdraví.

 

Reference

 

Většina půjčoven nabízí reference přímo na svých stránkách. Ale která společnost by dovolila, aby se na jejich stránkách objevila negativní reference? Tyto reference samozřejmě mohou být od spokojených klientů, ale vždy je možné, že zkušenosti nespokojených klientů se již na tyto stránky nedostaly. Ideální je projít si reference na google maps, které budou mnohem objektivnější. Samozřejmě nezapomeňte připsat svou vlastní zkušenost.Sdílejte na Facebooku: Sdílejte tento článek

 
Fotogalerie:

Půjčovny dodávekPůjčovny dodávek

 


  Vaše komentáře k tomuto článku: 
Zpět na seznam článků 

© 2010-2020   Ráj aut   |   kontakty   |   nápověda   |   nabídka reklamy   |  

Hledáte nejlevnější autopůjčovnu? Auto Vám půjčí krátkodobě i dlouhodobě autopůjčovna taggart.cz Praha za nejlepší ceny v ČR!Půjčovny dodávek - Ráj aut | Prodej, bazar


Pozor Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s využitím souborů cookie a nezbytných osobních údajů pro analýzu, individuální obsah a reklamy. Využíváme reklamní systém společnosti Internet BillBoard, zde naleznete jaké informace se zpracovávají.
Jak společnost Google nakládá s osobními údaji v reklamních službách v rámci nařízení GDPR se dozvíte zde.
Pozor

Skladové vozy v České republice