Ráj veteránů - inzerce veteránů
Reklama:    Auto-moto inzerce     |     Army shop     |     Alu kola levně     |     Sportovní vozy     |     Ráj veteránů     |     Vaše reklama zde?

 

 

 

( Váš banner zde? )

logo

Mokré hloubkové čištění autosedaček

Vyhledávání
Značka:
Model:
Karoserie:
Rok výroby:   
Výkon [kW]:   
Cena od: do:
Text:
Palivo:
Převodovka:
Pohon kol:
Najeto do:
Kraj:

(Více) (Méně)        

Hlavní menu
+ vložit auto +
Ráj aut
novinky v nabídce
katalog prodejců
rady při koupi
vážné nehody
napište nám
Přihlášení do systému
Login:
Heslo:


( zapomenuté heslo? )

+ registrace +


Partneři
Sportovní vozy - inzerce sportovních aut Ráj veteránů - inzerce veteránůužitečné odkazy
zábavné hry
software pro prodejce
statistika webu
podpořte nás

Právě jste si koupili auto a hledáte povinné ručení srovnání? Stačí si vše srovnat u Porovnej24.cz

Potřebujete porovnat havarijní pojištění? Využijte náš nástroj.

Porovnat mužete také povinné ručení snadno a rychle online.

Nejlevnější povinné ručení od Uspory.cz.

Dřevostavby na klíč.

Ekonomické stavby.

Domy na klíč.

Predaj originálnych a repas turbodúchadiel.


( Vaše reklama zde? )


Články
Kde nakoupit kvalitní přezutí a podle čeho se řídit?
Co dělat s poruchou na autě během zimní dovolené v zahraničí
Auto na leasing
další články
Doporučujeme prodejce

JS Autocentrum s.r.o.

MOTOR HOLDING a. s.

VIP CAR s.r.o.


Mokré hloubkové čištění autosedaček

Každá autosedačka čas od času potřebuje kvalitní péči a to nejen v podobě suchého vysávání, ale rovněž vysávání mokrého. Pokud je k tomu potahovina výrobcem určená, lze mokré čištění provádět i několikrát ročně. Každé mokré hloubkové čištění dokáže z čalounění odstranit i hluboké nečistoty, které prostřednictvím klasického suchého vysávání (bez ohledu na výkon turbíny vysavače) neodstraníte. Mokré čištění navíc díky vlastnostem speciální chemie, která je k tomuto účelu používaná lehce provoní čištěný povrch a oživí barvy. Pokud se na čalounění vyskytuje hluboce usazená skvrna, je vysoká pravděpodobnost, že právě díky mokrému čištění ji bez větších problémů odstraníte. Při použití kvalitní chemie je možno odstranit téměř jakoukoliv skvrnu, obecně se však nejhůře odstraňují skvrny od krve a tuku. Obecně platí pravidlo, že čím déle je skvrna na potahovině usazená, tím složitější je následně její odstraňování. Pokud dojde k působení slunečního světla a vyšší teploty, často se stává, že skvrna je neodstranitelná.

 

Průběh mokrého čištění

 

Mokré čištění lze realizovat svépomocí za pomoci zapůjčených strojů na mokré čištění nebo lze využít profesionálních služeb odborníků na mokré čištění. Na specifikaci metody mokrého hloubkového čištění jsme se zeptali profesionálů z firmy Čištění koberců Brno. Ačkoliv tato firma provozuje i půjčovnu strojů na čištění koberců, vždy preferují odborné čištění u klienta. Odborný personál vždy ví, jak se k dané potahovině zachovat a jakou chemii použít. Mokré čištění je nejčastěji prováděno za pomocí speciálních strojů, které jsou vybaveny čerpadlem a turbínou. Čerpadlo pod tlakem vhání čisticí roztok do čištěného povrchu a výkonná turbína jej obratem odsává. Chemie tak působí pouze velmi krátkou dobu (obvykle cca 1-2sekundy), za kterou na sebe musí navázat co nejvíce nečistot. Díky svým vlastnostem je k tomuto přizpůsobená a nespornou výhodou mokrého hloubkového (extrakčního) čištění je minimální promočení z hlediska dlouhodobosti. Vyčištěný povrch je pouze navlhlý a doba schnutí je cca 6-10 hodin v závislosti na teplotě, vlhkosti, větratelnosti a dalších faktorech.

 

Kde mokré čištění realizovat

 

Ačkoliv je mokré čištění čalounění stále minimálně používané, nabízí tato služby většina dílen se zaměřením na péči o interiér vozu nebo rovněž dílen se zaměřením na ruční mytí vozů. Existují rovněž profesionální firmy, které jsou schopny přijet čistit přímo do Vaší garáže a práci odvedou stejně profesionálně jako firmy, které čistí ve vlastních dílnách. Nutné je zajistit pouze přívod teplé vody a zdroj elektrické energie. Pokud o službu čištění ve vlastní garáži máte zájem, lze využít již zmíněné firmy Čištění koberců Brno nebo její divize v Praze pod názvem: Čištění koberců Praha. Nově je rovněž otevřena speciální pobočka pro Prahu 4, kterou lze na internetu dohledat jako Čištění koberců Praha 4. Pro obyvatele města Plzně se nyní připravuje také další pobočka čištění koberců Plzeň.Sdílejte na Facebooku: Sdílejte tuto nehodu

 
Fotogalerie:

Mokré hloubkové čištění autosedaček
Mokré hloubkové čištění autosedaček

 


  Vaše komentáře k tomuto článku: 


Zpět na seznam článků


 

© 2018   Ráj aut   |   kontakty   |   nápověda   |  

Hledáte nejlevnější autopůjčovnu? Auto Vám půjčí krátkodobě i dlouhodobě autopůjčovna taggart.cz Praha za nejlepší ceny v ČR!Mokré hloubkové čištění autosedaček - Ráj aut | Prodej, bazar


Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy.

Skladové vozy v České republice