Ráj veteránů - inzerce veteránů
Reklama:    Auto-moto inzerce     |     Army shop     |     Alu kola levně     |     Sportovní vozy     |     Ráj veteránů     |     Vaše reklama zde?

 

 

 

( Váš banner zde? )

logo

Chcete nejlevnější povinné ručení?

Vyhledávání
Značka:
Model:
Karoserie:
Rok výroby:   
Výkon [kW]:   
Cena od: do:
Text:
Palivo:
Převodovka:
Pohon kol:
Najeto do:
Kraj:

(Více) (Méně)        

Hlavní menu
+ vložit auto +
Ráj aut
novinky v nabídce
katalog prodejců
rady při koupi
vážné nehody
napište nám
Přihlášení do systému
Login:
Heslo:


( zapomenuté heslo? )

+ registrace +


Partneři
Sportovní vozy - inzerce sportovních aut Ráj veteránů - inzerce veteránůužitečné odkazy
zábavné hry
software pro prodejce
statistika webu
podpořte nás

Právě jste si koupili auto a hledáte povinné ručení srovnání? Stačí si vše srovnat u Porovnej24.cz

Potřebujete porovnat havarijní pojištění? Využijte náš nástroj.

Porovnat mužete také povinné ručení snadno a rychle online.

Nejlevnější povinné ručení od Uspory.cz.

Dřevostavby na klíč.

Ekonomické stavby.

Domy na klíč.

Predaj originálnych a repas turbodúchadiel.


( Vaše reklama zde? )


Články
Kde nakoupit kvalitní přezutí a podle čeho se řídit?
Co dělat s poruchou na autě během zimní dovolené v zahraničí
Auto na leasing
další články
Doporučujeme prodejce

JS Autocentrum s.r.o.

MOTOR HOLDING a. s.

VIP CAR s.r.o.


Dopravní systém by nemohl fungovat dohromady bez dvou styčných bodů, které poskytují bezpečnou a efektivní kontrolu nad motoristy. Prvním subjektem jsou kvalitní silnice a tím druhým povinné ručení. I přes to, že se vám může povinné ručení zdát jako nutné zlo, jež vás každým rokem okrádá o peníze, tak tomu ve skutečnosti opravdu není.

 

Povinné ručení dohlíží na návratnost finančních ztrát z nehod. Povinné ručení funguje na obě strany ve stejném měřítku. Pokud zaviníte nehodu vy, bude poškozeným vyplacena náhrada z vaší pojistky a naopak. Právě z těchto důvodů je pojištění vozidla natolik důležitým atributem.

 

Povinné ručení kontra havarijní pojištění

 

Povinné ručení musí mít sjednáno každé registrované vozidlo na území České republiky a to bez výjimky. Jde o krytí vašich potřeb i poškozených motoristů. Tuto pojistku si řidiči velmi často zaměňují za havarijní pojištění.

 

To už povinné není, ovšem rozšiřuje ochranu do dalších sektorů. Havarijní pojištění vás chrání před odcizením vozidla, srážkou se zvěří, vandalismem či živelnou pohromou nebo poškozením automobilu s vlastním zaviněním.

 

V roce 2014 se pojištění vozidel podraží a to hned z několika následujících důvodů. Podle pojišťoven půjde o nárůst cen na pojistném o 7% až 20% a to pro všechny řidiče.

 

Důvody zdražování pojištění vozidel

 

  • Pojišťovny budou muset odevzdávat celkem 3% z vybraného pojistného do Fondu zábran škod
  • Pojišťovny budou muset nově připlácet i na práci hasičského sboru
  • Od nového roku 2014 budou pojišťovny nuceni vyplácet vyšší náhradu za vzniklé škody

 

Dá se ušetřit na pojistném?

 

Na povinném ručení se dá celkem slušně ušetřit už nějaký ten rok. Tedy za předpokladu, že využijete porovnání pojišťoven povinného ručení. Jde o moderní a zároveň vysoce efektivní nástroj, který vám během několika málo okamžiků porovná nabídky ze všech předních pojišťoven figurujících na území České republiky. Výsledkem pak může být sjednané nejlevnější povinné ručení.

 

Porovnání cen povinného ručení je v poslední době vysoce ceněnou užitečností, která vám dokáže ušetřit opravdu nemalé finanční prostředky spjaté se sjednáním povinného ručení. Naprosto odpadá nutnost obcházet jednotlivé pojišťovny a pracně zjišťovat dané podmínky pro aktuální období. Aplikace udělá vše za vás.

 

Porovnání povinného ručení

 

Postačí pouze zadat základní údaje o voze a ihned se dozvíte, za jakých cen a přídavných bonusů si povinné ručení můžete sjednat online. Nechte si porovnat povinné ručení ještě dnes a koukněte se na rozdílnost produktů v ceně. Určitě budete mile překvapeni a dost možná zjistíte, že zbytečně přeplácíte.

 

Z důvodu zdražování cen pro rok 2014 o několik set i tisíc korun je porovnávač povinného ručení skvělou strategií pro úsporu finanční hotovosti při sjednávání pojištění vozidel.

 

Jak mohu ušetřit ještě více

 

Povinné ručení může být ještě o něco levnější a to za předpokladu, že se stanete kvalitním řidičem bez nehodovosti za uplynulý rok. V takovém případě jsou pojišťovny ochotny poskytnout slevový bonus, který je přenosný mezi jednotlivými produkty a dokonce i osobami. Díky tomuto benefitnímu parametru se vás dotkne i blížící se zdražení. Pojišťovny chtějí zdražit pojištění méně těm, kteří nepáchají žádné nehody a tím jsou váženými klienty.

 

Porovnávač povinného ručení vám ušetří na další služby

 

Využijte porovnávač povinného ručení a za ušetřené peníze si můžete k základnímu pojištění vozidla pořídit další neméně zajímavé doplňkové služby. Pojďme se společně podívat, jaké služby se ještě na českém trhu ve většině případů nacházejí.

 

  • Pojištění skel - tato pojistka vás kryje při rozbití jakéhokoliv skla na vašem vozidlu. Ve většině případů se však nevztahuje na střešní okno
  • Pojištění odcizení vozidla - tento produkt je vhodný pro všechny typy starších automobilů, které nemají sjednané havarijní pojištění.
  • Pojištění zavazadel - vhodné pro všechny motoristy s vyšší frekvencí přepravy nákladu či zavazadel. Pojistka se vztahuje i na střešní box.
  • Náhradní vozidlo - jde o ideální produkt, který vám v případě potřeby poskytne náhradní vozidlo pro pokračování v cestě.


Sdílejte na Facebooku: Sdílejte tuto nehodu

 


  Vaše komentáře k tomuto článku: 


Zpět na seznam článků


 

© 2018   Ráj aut   |   kontakty   |   nápověda   |  

Hledáte nejlevnější autopůjčovnu? Auto Vám půjčí krátkodobě i dlouhodobě autopůjčovna taggart.cz Praha za nejlepší ceny v ČR!Chcete nejlevnější povinné ručení? - Ráj aut | Prodej, bazar


Používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzu, individuální obsah a reklamy.

Skladové vozy v České republice